Vyberte stránku

DOPLŇKOVÉ PŘÍPRAVKY

CR Fluid
k odstranění
barvy

Přípravek pro odstranění nežádoucí barvy. Neagresivní přípravek, který odstraňuje a vymývá oxidační barvu.
Nepoškozuje přirozený pigment a strukturu vlasu. Neobsahuje odbarvovač, neodbarvuje. Neobsahuje amoniak. Nezeslabuje barvy tón v tónu ani přímé barvy.

Použití: Smíchejte složky přípravku v poměru 1:1 a aplikujte na vlasy. Po skončení doby působení opláchněte.

]

Balení:
EC1466 – 150 + 150 ml

Odstraňovač
skvrn

Ideální přípravek pro odstranění skvrn na pokožce po procesu barvení. Jemná čisticí pasta. Díky obsahu mikronizovaných minerálů odstraňuje zbytky barev z pokožky.

Použití: Přípravek naneste na vlhký kosmetický tampon nebo houbičku a krouživými pohyby aplikujte na skvrny až do jejich odstranění.

]

Balení:
EC1085 – 150 ml

Ochranný
krém

Speciální krém vhodný k použití při barvení. Slouží k ochraně pokožky, brání v jejím podráždění, brání vzniku skvrn na pleti.

Použití: Pro intenzivní ošetření aplikujte na délky a konečky vlasů a jemně vmasírujte, nechte působit několik minut, a poté důkladně opláchněte. Lze použít i bez oplachování. Do vlasů vetřete malé množství přípravku, pročešte, a poté proveďte obvyklý styling.

]

Balení:
EC1084 – 150 ml

Magic Clean
s aktivním uhlím

Odstraňovač skvrn s aktivním uhlím. Účinně a šetrně odstraňuje zbytky barvy z pokožky hlavy po servisu barvení. Hloubkově čistí. Nedráždí pokožku hlavy díky šetrnějšímu složení.

Použití: Po barvení vlasů aplikujte malé množství na mokrou pokožku hlavy, nechte působit 1 minutu a setřete suchým kapesníkem.

]

Balení:
EC1023496 – 150 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?