Vyberte stránku

 

RITUÁL KRÁSY S VITAMÍNY A ROSTLINNÝMI OLEJI

Šampon
Seliár Luxury

Intenzivní hydratační šampon pro suché a matné vlasy. Speciální složení obohacené o vynikající kombinaci vitamínů a rostlinných olejů (opuncie, lněné semínko, argánový olej) hydratuje a vyživuje vlasové vlákno do hloubky. Speciální technologie s extra leskem dodává vlasům mimořádný vzhled, zanechává je plné života, měkké na dotek, s nádhernými třpytivými odlesky.
Účinky: Ideální pro regeneraci suchých, matných a dehydrovaných vlasů.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně masírujte 1 minutu, a poté důkladně opláchněte.

]

Balení:
EC22761 / EC1022761 – 350 ml
EC22762 / EC1022762 – 1000 ml

Maska
Seliár Luxury

Intenzivní hydratační maska pro suché a matné vlasy. Speciální složení obohacené o vynikající kombinaci vitamínů a rostlinných olejů (opuncie, lněné semínko, argánový olej) hydratuje a vyživuje vlasové vlákno do hloubky.
Účinky: Dodává mimořádně lesklý vzhled. Vyživuje do hloubky, intenzivně hydratuje, zjemňuje vlasy, aniž by je zatěžovala. Dodává objem a textut, regeneruje vlasové vlákno. Eliminuje krepatění. Usnadňuje styling, efektivní antistatický účinek.

Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, rozčešte do délek a konečků a nechte působit 1 minutu. Poté důkladně opláchněte.

]

Balení:
EC22763 / EC1022763 – 300 ml
EC22764 / EC1022764 – 1000 ml

Olej
Seliár Luxury

Intenzivní hydratační sérum pro suché a matné vlasy. Speciální složení obohacené o vynikající kombinaci vitamínů a rostlinných olejů hydratuje a vyživuje vlasové vlákno do hloubky. Speciální technologie s extra leskem dodává vlasům mimořádný vzhled, zanechává je plné života, měkké na dotek, s nádhernými třpytivými odlesky.
Účinky: Ideální pro regeneraci suchých, matných a dehydrovaných vlasů.

Použití: Pokud aplikujete přímo na vlasy po použití šamponu a masky, dodáte vlasům extra lesklý efekt. Naneste několik kapek na vlhké nebo suché vlasy. Absorbuje se okamžitě, již neoplachujte. Olej můžete rovněž smísit s některou z masek Echosline ke zvýšení lesku. Smíchejte tři kapky oleje s 15 ml masky a pokračujte v péči jako obvykle.

]

Balení:
EC22765 / EC1022765 – 100 ml

Lotion Luxury
Box

Extra hydratační ošetření pro intenzivní, okamžité projasnění v mnoha podtónech. Dodává vlasu jedinečnou hebkost bez plihnutí. Obohaceno o vitaminy a rostlinné oleje.
Účinky: Hydratuje, zjemňuje a pečuje o vlasy. Okamžitě zaceluje vlasovou kutikulu. Umocňuje prozáření a světelné odlesky. Nezatěžující složení.

Použití: Lotion bez oplachování. Je okamžitě absorbován.
1. Pro extra hydratační a rozjasňující ošetření: do ručníkem vysušených vlasů aplikujte produkt pomocí speciální pipety, vmasírujete a vlasy rozčesejte. Proveďte obvyklý styling.
2. Pro každodenní hydrataci a hedvábné vlasy: pár kapek produktu rozetřete v dlaních a aplikujte na suché vlasy.
3. Pro ochranné ošetření: aplikujte malé množství přípravku na suché vlasy před žehlením
.

]

Balení:
EC23423 / EC1023423 – 12 x 12 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?