Vyberte stránku
RITUÁL KRÁSY S AMINOKYSELINAMI A ARGÁNOVÝM OLEJEM

Šampon
Seliár Kromatik

Šampon pro barvené a odbarvované vlasy. Speciální kyselé pH zajiš´tuje účinný ochranný prostředek pro jasnější, intenzivnější a déle trvající barvu. Ideální pro barvené nebo odbarvené vlasy, ať už jako šampon po barvení nebo jako udržovací péče.
Účinky: Oživuje barvu a lesk. Udržuje barevné pigmenty ve vlasech po delší dobu.

Použití: Chcete-li stabilizovat barvu, aplikujte na vlhké vlasy po spláchnutí barvicí nebo odbarvovací emulze, masírujte a nechte působit po dobu 2 minut, poté důkladně opláchněte. Poté používejte šampon i k běžné péči o ošetřené vlasy.

]

Balení:
EC22703 / EC1022703 – 350 ml
EC22704 / EC1022704 – 1000 ml

Maska
Seliár Kromatik

Ochranná maska pro barvené a odbarvované vlasy. Složení s kyselým pH obohacené o aminokyseliny zdokonaluje proces barvení, zesvětlování a zafixování barvy.
Účinky: Neutralizuje a eliminuje nežádoucí pachy chemických ošetření. Ochranné a zklidňující účinky pro jasnější, intenzivnější a déle trvající barvu.

Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, rozčešte do délek a konečků a nechte působit 5 minut. Poté důkladně opláchněte.

]

Balení:
EC22705 / EC1022705 – 500 ml
EC22706 / EC1022706 – 1000 ml

Protektor
Seliár Kromatik

Restrukturační sérum pro ochranu barvených a odbarvovaných vlasů. Posiluje vlas během barvení, odbarvování či trvalé. Neovlivní barvící či zesvětlující proces ani výsledný efekt.
Účinky: Znovu obnovuje a vyplňuje vnitřní strukturu vlasu, viditelně zlepšuje kvalitu a vzhled. Po použití jsou vlasy zdravější, vitálnější, pevnější.

Použití: Lze použít při procesu barvení, zesvětlení nebo trvalé.
Použití s barvou: nalijte nejméně 50 ml barvy do nekovové misky spolu s potřebným množstvím peroxidu a 3,5 ml protektoru.
Použití se zesvětlujícím práškem: smíchejte alespoň 20 g prášku v nekovové misce spolu s potřebným množstvím peroxidu a 7 ml protektoru. Smíchejte běžným způsobem a aplikujte. Dodržujte standardních dobu působení.
Použití s trvalou: před nanesením krému smíchejte 20 ml vody v misce s 3,5 ml protektoru. Aplikujte na vlhké vlasy a pročešte je. Poté přistupte k navíjení vlasů. Postupujte jako obvykle.
Pokud se zvýší množství barvy nebo prášku, nezvyšujte množství protektoru. Dávka je pevná pro 1 aplikaci.

]

Balení:
EC22707 – 10 x 21 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?