Vyberte stránku
RITUÁL KRÁSY S KOLEGENEM A ARGÁNOVÝM OLEJEM

Šampon
Seliár Filler

Šampon pro jemné vlasy bez života. Obsahuje speciální kolagenové mikrosféry, které navrací objem jemným a zplihlým vlasům. 
Účinky: Čistí a revitalizuje jemné vlasy. Díky intenzivnímu vyplňujícímu účinku napravuje estetické nedostatky jemných vlasů, jako je nedostatek objemu, síly, vitality a hustoty.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně masírujte 1 minutu, a poté důkladně opláchněte.

]

Balení:
EC20736 – 350 ml
EC20737 – 1000 ml

Objemová pěna
Seliár Filler

Objemová pěna pro obnovu hustoty jemných a zplihlých vlasů.  Obsahuje speciální kolagenové mikrosféry, které navrací vlasům objem a strukturu, aniž by je slepovaly a zatěžovaly. 
Účinky: Hydratuje a chrání vlasy, které se mění v objemné, husté a příjemné na omak. Vlasy jsou čisté, hedvábné i několik dní po umytí.

Použití: Pěnu naneste na hřeben se širokými zuby a postupně včešte do celé délky ručníkem vysušených vlasů. Poté vlasy zcela vysušte.

]

Balení:
EC20740 – 200 ml

Vyplňující ošetření
Seliár Filler

Ošetřující emulze pro jemné vlasy bez života. Pomocí kolagenových mikrosfér již od prvního použití mimořádně posiluje efekt zahuštění jemných vlasů. Rychle se vstřebává a působí jak interně, kde rekonstruuje vlasové vlákno, tak externě, kde ošetřuje vlasovou pokožku bez slepování a zatěžování vlasů. 
Účinky: Vlasy se jeví okamžitě plnější, objemnější, snáze se upravují a účes déle drží.

Použití: Aplikujte do ručníkem vysušených vlasů pomocí aplikátoru nejprve ke kořínkům, a poté i po celé délce vlasů. Jemně masírujte krouživými pohyby, dokud se přípravek zcela nevstřebá, poté pročešte a nechte působit po dobu 5 minut. Neoplachujte. Dokončete ošetření pomocí Elixíru Seliár Filler.

]

Balení:
EC20738 – 150 ml

Elixír
Seliár Filler

Tekutý fluid pro posílení a hustotu vlasů. Koncentrát na bázi mikrosfér kolagenu, který vlasy aktivně zahušťuje bez nepřiměřeného zatížení. Dodává objem, lehkost a hebkost.
Účinky: Synergie argánového oleje, hedvábných proteinů a lněného oleje poskytuje mimořádnou hydrataci a restrukturalizaci vlasového vlákna.

Použití: Před použitím protřepejte. Naneste několik kapek na vlhké, ručníkem vysušené vlasy a jemně vmasírujte. Nechte působit po dobu 1-2 minut, pak navlhčete vlasy trochou teplé vody a pročešte. Poté důkladně opláchněte. 

]

Balení:
EC20739 – 200 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?