Vyberte stránku
RITUÁL KRÁSY S VÝTAŽKY KAKAA A ARGÁNOVÝM OLEJEM

Šampon
Seliár Discipline

Šampon proti krepatění a zacuchávání „neposlušných“ vlasů. Synergické působení kakaového másla a argánového oleje pro neobyčejnou sílu, hebkost a lesk, aniž by vlasy trpěly zatížením.
Účinky: Jemně čistí a okamžitě eliminuje zacuchání, takže vlasy jsou uhlazené a zvladatelné.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně masírujte 1 minutu, a poté důkladně opláchněte.

]

Balení:
EC20748 / EC1020748 – 350 ml
EC20749 / EC1020749 – 1000 ml

Maska
Seliár Discipline

Maska proti krepatění a zacuchávání „neposlušných“ vlasů. Synergické působení kakaového másla a argánového oleje hluboce vyživuje vlasy, zachovává je hladké, rovné a redukuje jejich objem.
Účinky: Uhlazuje a hydratuje, bojuje proti krepatění, statické elektřině a vlhkosti vzduchu, takže vlasy udržuje rovné, lehké a lesklé, bez zatížení.

Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, rozčešte do délek a konečků, zabalte do fólie a ručníku a nechte působit 3-5 minut. Poté důkladně opláchněte.

]

Balení:
EC20750 / EC1020750 – 500 ml
EC20751 / EC1020751 – 1000 ml

Sprej
Seliár Discipline

Sprej proti krepatění a zacuchávání „neposlušných“ vlasů. Ideální pro nepoddajné, kudrnaté a „rebelské“ vlasy. Eliminuje krepatění, vlasy zanechává hladké a hedvábné, s progresivním účinkem při pravidelném používání.
Účinky: Vlasy jsou hladší, rychleji a snáze se upravují. Jsou chráněné proti škodám způsobeným horkem při vysoušení. Velmi dobře odolává vlhkosti a chrání vlasy před vnějšími činiteli.

Použití: Vysušte vlasy ručníkem, aplikujte sprej na celou délku vlasů, a poté vyfénujte pomocí kartáče. Při použití žehličky aplikujte na pramen suchých vlasů těsně před jeho vyžehlením. 

]

Balení:
EC20752 / EC1020752 – 200 ml

Kondicionér
Seliár Discipline

Kondicionér proti krepatění a zacuchávání „neposlušných“ vlasů. Bez oplachování. Vyživuje a uhlazuje velmi suché, chemicky ošetřené vlasy, eliminuje krepatění pro vysoušení. Výsledkem jsou snadno ovladatelné vlasy.
Účinky: Vlasům dodává disciplínu, hydrataci a ochranu.

Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, rozčešte a již neoplachujte. Proveďte požadovaný styling.

]

Balení:
EC20763 / EC1020763 – 350 ml

Sérum
Seliár Discipline

Uhlazující sérum. Ideální pro nepoddajné, kudrnaté a „rebelské“ vlasy. Eliminuje krepatění, i ty nejnáročnější vlasy zanechává hladké, hedvábné a snadno rozčesatelné.
Účinky: Speciální ochranný film sceluje kutikulu, zabraňuje třepení konečků a vysoušení vlasového vlákna.

Použití: Naneste několik kapek do vlhkých vlasů proti krepatění nebo do suchých vlasů pro uhlazení a lesk. Neoplachujte.

]

Balení:
EC20765 / EC1020765 – 100 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?