Vyberte stránku

PREPARACE A NAROVNÁNÍ VLASŮ

P1S Trvalá
pro silné vlasy

Trvalá pro přirozeně silné, husté vlasy. Trvalá pro zvlnění vlasů zaručující vynikající výsledky v pevnosti a trvanlivosti vln. S maximální ochranou vlasů. Obsahuje rostlinné výtažky: kopřiva, šalvěj, pampeliška lékařská, řebříček, chinovník, rozmarýn.

Použití: Vlasy umyjte a vysušte ručníkem, aby se odstranila přebytečná voda. Na vlasy naviňte natáčky a od zátylku začněte rovnoměrně nanášet přípravek. Nechte působit 10-25 minut. Během této doby vlasy průběžně kontrolujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a aplikujte neutralizátor (nechte působit 8-10 minut).

]

Balení:
EC1335 / EC1001335 – 500 ml

P1 Trvalá
pro normální vlasy

Trvalá pro přirozené a normální vlasy. Trvalá pro zvlnění vlasů zaručující vynikající výsledky v pevnosti a trvanlivosti vln. S maximální ochranou vlasů. Obsahuje rostlinné výtažky: kopřiva, šalvěj, pampeliška lékařská, řebříček, chinovník, rozmarýn.

Použití: Vlasy umyjte a vysušte ručníkem, aby se odstranila přebytečná voda. Na vlasy naviňte natáčky a od zátylku začněte rovnoměrně nanášet přípravek. Nechte působit 10-20 minut. Během této doby vlasy průběžně kontrolujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a aplikujte neutralizátor (nechte působit 8-10 minut).

]

Balení:
EC1336 / EC1001336 – 500 ml

P2 Trvalá
pro barvené
a chemicky
ošetřené vlasy

Trvalá pro barvené chemicky ošetřené vlasy. Trvalá pro zvlnění vlasů zaručující vynikající výsledky v pevnosti a trvanlivosti vln. S maximální ochranou vlasů. Obsahuje rostlinné výtažky: kopřiva, šalvěj, pampeliška lékařská, řebříček, chinovník, rozmarýn.

Použití: Vlasy umyjte a vysušte ručníkem, aby se odstranila přebytečná voda. Na vlasy naviňte natáčky a od zátylku začněte rovnoměrně nanášet přípravek. Nechte působit 7-15 minut. Během této doby vlasy průběžně kontrolujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a aplikujte neutralizátor (nechte působit 8-10 minut).

]

Balení:
EC1337 / EC1001337 – 500 ml

Neutralizátor

Neutralizuje a stabilizuje preparaci. Obsahuje rostlinné výtažky, které vlasy chrání a posilují: kopřiva, šalvěj, pampeliška lékařská, řebříček, chinovník, rozmarýn.

Použití: Opláchněte vlasy vlažnou vodou. Nalijte do mísy 80 ml neutralizátoru. Vlasy, které jsou stále natočeny na natáčkách, namočte pomocí houby. Nechte působit 8 minut. Natáčky rozviňte, aplikujte zbývající neutralizátor, a nechte působit dalších 5 minut. Nakonec opláchněte vlažnou vodou a pokračujte v úpravě. Vyhněte se kontaktu s očima a použijte ochranné rukavice.

]

Balení:
EC1317 / EC1001317 – 1000 ml

Kit P1 Trvalá
pro normální vlasy

Trvalá pro normální vlasy. Zaručuje vynikající výsledky v pevnosti a trvanlivosti vln. S maximální ochranou vlasů Obsahuje proteiny z mandlí.

Použití: Vlasy umyjte a vysušte ručníkem, aby se odstranila přebytečná voda. Na vlasy naviňte natáčky a od zátylku začněte rovnoměrně nanášet přípravek. Nechte působit 10-20 minut. Během této doby vlasy průběžně kontrolujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a aplikujte neutralizátor (nechte působit 8-10 minut).

]

Balení:
EC1351 / EC1001351 – 120 + 100 ml

Kit P2 Trvalá
pro barvené
a chemicky
ošetřené vlasy

Trvalá pro barvené a chemicky ošetřené vlasy. Zaručuje vynikající výsledky v pevnosti a trvanlivosti vln. S maximální ochranou vlasů Obsahuje proteiny z mandlí

Použití: Vlasy umyjte a vysušte ručníkem, aby se odstranila přebytečná voda. Na vlasy naviňte natáčky a od zátylku začněte rovnoměrně nanášet přípravek. Nechte působit 10-20 minut. Během této doby vlasy průběžně kontrolujte. Poté důkladně opláchněte vlažnou vodou a aplikujte neutralizátor (nechte působit 8-10 minut).

]

Balení:
EC1352 / EC1001352 – 120 + 100 ml

CS Vyhlazovací
krém

Vyhlazovací krém v sadě – 1 dávka. Obsahuje krém i neutralizátor. Ideální pro šetrné a bezpečné vyhlazení přirozeně vlnitých vlasů. Neobsahuje sodu.

Použití:
1. Rozdělte vlasy do sekcí, a potom použijte vyrovnávací krém. Nanášejte od zátylku směrem k čelu.
2. Nanesený krém rozčesejte a uhlaďte vlasy hřebenem s širokým ozubením.
3. Po aplikaci celého vyrovnávacího krému vlasy rozčesejte.
4. Nechejte působit asi 10 minut (doba se může měnit v závislosti na typu vlasů).
5. Důkladně vlasy opláchněte vlažnou vodou.
6. Neutralizujte neutralizačním gelem obsaženým v balení po dobu asi 10 minut. Pokud je třeba aplikaci opakovat, počkejte nejméně 8-10 dnů.

]

Balení:
EC1064 / EC1001064 – 100 + 120 ml

Seliár
Neutralizátor

Stabilizační přípravek s keratinem a argánem. Tekutá textura pro jednoduchou aplikaci na celou délku vlasů. Působí do hloubky na každý pramen. Rekonstruuje pojiva a dodává rovnováhu stavbě vlasového vlákna.

Použití: Po skončení doby působení, bez sejmutí natáček, opláchněte trvalou teplou vodou. Poté aplikujte přímo na natáčky neutralizátor. Nechte působit 10 minut. U velmi dlouhých vlasů prodlužte dobu působení o dalších 5 minut. Důkladně opláchněte a sejměte z vlasů natáčky. Použijte vhodnou výživu vlasů.

]

Balení:
EC20769 / EC1020769 – 1000 ml

Seliár Trvalá

Trvalá pro všechny typy vlasů. Multifunkční roztok s keratinem a argánem, bez amoniaku. Podporuje objem a pružnost vlasů po trvalé, správné natvarování vln, nenarušuje barevné odlesky vlasů. Pro vlasy hebké, hydratované a zářivé.

Použití: Umyjte vlasy keratinovým šamponem. Vlhké vlasy natočte na natáčky a aplikujte trvalou. Nechte působit 5-15 minut v závislosti na typu vlasů. Nepoužívejte společně se zdroji tepla.

]

Balení:
EC20768 / EC1020768 – 500 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?