Vyberte stránku

DETOX PRO KRÁSNÉ VLASY
TAJNÁ ZBRAŇ PRO REGENERACI VLASOVÉHO VLÁKNA

Šampon
s aktivním uhlím

Pro poškozené a chemicky ošetřené vlasy. Čistí a odstraňuje nečistoty a usazeniny. Dodává vlasům život, jemnost a lesk. Ideální pro pokožku a vlasy poškozené chemickými přípravky a negativními vnějším i vlivy.

Použití: Naneste do vlhkých vlasů, emulgujte a poté opláchněte.

]

Balení:
EC1023497 – 350 ml
EC1023498 – 1000 ml

Maska
s aktivním uhlím

Maska pro poškozené a chemicky ošetřené vlasy. Zanechává Vaše vlasy rozčesané, jemné a hluboce vyživené. Vlasy jsou jemné, zdravé a plné života. Ideální pro regeneraci vlasového vlákna a pro zmírnění účinku negativních vnějších vlivů v městském prostředí.

Použití: Po umytí vlasů šamponem naneste malé množství do ručníkem vysušených vlasů, rovnoměrně rozprostřete, vmasírujte a pročešte. Nechte působit 3 až 5 minut, poté opláchněte.

]

Balení:
EC10238100 – 300 ml
EC1023811 – 1000 ml

Krystaly
s aktivním uhlím

Ochranné sérum s aktivním uhlím. Pro namáhané a chemicky ošetřené vlasy. Navrací vlasům jejich přirozenou krásu a chrání je před každodenními agresivními vlivy vnějšího prostředí pomocí ochranného filmu. Okamžitě dodává jemnost, živost a lesk bez zatížení vlasů. Lehké složení, které se rychle vstřebává. Vhodné i pro blond-odbarvené vlasy.

Použití: Naneste několik kapek na vlhké nebo suché vlasy. Neoplachujte.

]

Balení:
EC1023493 – 100ml

Extra odbarvovací prášek
s aktivním uhlím

Bezprašný odbarvovací prášek s aktivním uhlím pro zesvětlení až o 9 tónů. Ideální pro výrazné, rychlé zesvětlení. Zrychluje proces zesvětlení (maximální rychlost zesvětlení v prvních 30 minutách). Při použití v kombinaci s Popelavým tonerem s aktivním uhlím umožňuje dosáhnout perfektních šedo-blond výsledků. Vysoký účinek zesvětlení závisí na typu vlasů (ošetřené či přírodní) a na základní barvě. Absorpční vlastnosti aktivního uhlí zajišťují přesnější, spolehlivější a rovnoměrnější výsledky. Vyvážené složení, které nenabobtnává. Při smíchání s aktivátory Echosline vytváří jemný krém, který lze snadno a přesně aplikovat do vlasů, ke kterým maximálně přilne. Vylepšený popelavými mikropigmenty. Obohacený speciálními ochrannými a posilujícími přísadami pro lepší účinek na vlasy.

Použití: Nasypte 20-50 g produktu do nekovové nádoby a přidejte krémový aktivátor Echosline 7/10/20/30/40 Vol, podle techniky práce a výsledku, kterého chcete dosáhnout. Poměr míchání 1:2. Aplikujte směs pomocí štětce na suché a neumyté vlasy, ponechte působit NE VÍCE než 30 minut.

Pokud potřebujete dosáhnout silnějšího zesvětlení, po skončení aplikace produkt odstraňte z vlasů pročesáním, ale nevyplachujte jej. Zkontrolujte barvu a stav vlasů, poté opakujte aplikaci tak, aby celková doba působení první a druhé aplikace nepřesáhla 45 minut. Poté dokončete technický servis.

 

]

Balení:
EC1023494 – 500 g

Popelavý toner
s aktivním uhlím

Popelavý toner s aktivním uhlím pro blond-popelavý účinek. Umožňuje dosáhnout pozvolných a vyvážených odstínů na blond, předzesvětlených nebo vysoce zesvětlených vlasech. Ideální pro dosažení POPELAVÝCH BLOND odstínů. Potlačuje nežádoucí žluté odlesky pro dosažení CHLADNÉHO efektu. Vylepšený o popelavé mikropigmenty.

Použití: Poměr míchání 1:2 s aktivátorem 7/10 VOL. Doba působení 5-20 minut.

]

Balení:
EC1023495 – 100 ml

Magic Clean
s aktivním uhlím

Odstraňovač skvrn s aktivním uhlím. Účinně a šetrně odstraňuje zbytky barvy z pokožky hlavy po servisu barvení. Hloubkově čistí. Nedráždí pokožku hlavy díky šetrnějšímu složení.

Použití: Po barvení vlasů aplikujte malé množství na mokrou pokožku hlavy, nechte působit 1 minutu a setřete suchým kapesníkem.

]

Balení:
EC1023496 – 150 ml

Zaujaly Vás produkty, chcete nakoupit nebo se dozvědět více?